Sprawy spadkowe – kancelaria prawna pomoże!

Sprawy spadkowe są jednymi z najczęściej toczących się przed polskimi sądami. Mogą dotyczyć m.in. stwierdzenia nabycia spadku, działu spadku oraz zachowku. Dobra kancelaria prawna ma z nimi do czynienia na co dzień i chętnie tym doświadczeniem się dzieli.

Prawnik od spraw spadkowych

Testamenty, dziedziczenie ustawowe, zachowek, odrzucenie spadku, wydziedziczenie – te i inne sprawy spadkowe dobry prawnik pozwoli sprawnie i szybko rozwiązać. Prawnik specjalizujący się w prawie spadkowym rozwiązania wielu skomplikowanych spraw tego typu ma w małym palcu.

Reguły dziedziczenia

Jeśli zmarły nie zostawił testamentu, z automatu stosuje się reguły dziedziczenia ustawowego. Określają one sposób i kolejność dziedziczenia, krąg spadkobierców oraz udział w spadku, jaki poszczególnym uprawnionym przypada.

Kancelaria prawna Bielsko-Biała

Kompleksową obsługę klientów w zakresie prawa spadkowego zapewnia kancelaria prawna z miasta Bielsko-Biała. Złożone zasady dziedziczenia nie mają przed adwokatami tajemnic: mogą pomóc np. osobom pominiętym w testamencie, a także w kwestii należnego podatku od odziedziczonego majątku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *