Przelewy z UK do Polski — jak je zrealizować?

Przelewy z UK do Polski — kiedy się je wykonuje?

Jeśli mieszkasz za granicą, pracujesz tam lub studiujesz albo może to ktoś dla Ciebie bliski przebywa w obcym kraju, to przelewy z UK do Polski z EasySend to coś dla Ciebie! Jednymi z najważniejszych i najpopularniejszych powodów, z których ludzie korzystają z przekazów zagranicznych, to: regularne płatności za usługi w innym kraju (np. opłacanie rachunków), kupowanie nieruchomości za granicą, praca i życie za granicą, wydatki medyczne za granicą, przeprowadzka za granicę, a także pożyczki dla bliskich lub wspieranie dzieci na studiach w innym kraju. Przelewy z UK do Polski uważane za najbardziej ekonomiczne i najszybsze, jeśli chodzi o metodę przekazywania środków pieniężnych między różnymi osobami.

Ile kosztuje wycofanie przelewu?

Tak naprawdę wszystko zależy od banku, w którym masz swoje konto. Opłata może nie być w ogóle pobrana albo wręcz przeciwnie – jest bardzo wysoka. Na darmową pomoc możesz liczyć na przykład w banku PKO czy mBanku. Bank Pekao S.A. niestety nie daje możliwości anulowania przelewu, ale za to nie pobiera opłaty za pomoc w odzyskaniu pieniędzy przesłanych na nie ten rachunek. Podobnie działa ING, jednak tutaj za anulację zapłacisz tylko złotówkę. Dość sporą kwotę liczy sobie na przykład Santander, bo wynosi to aż 25 zł.

Mobilna aplikacja EasySend — sprawdź to już teraz!

Aplikacja mobilna EasySend niesamowicie upraszcza zlecanie przelewów z poziomu urządzenia mobilnego, np. smartfonu czy tabletu. Dzięki korzystaniu z tej aplikacji otrzymujesz dodatkowe kody rabatowe, które dostępne są wyłącznie dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji. Pozwala także błyskawicznie sprawdzić całkowity koszt wykonywanego przelewu, a przy tym jest bezpieczna i niesamowicie łatwa w obsłudze. Przelewy z UK do Polski jeszcze nigdy nie były tak proste do wykonania! EasySend jest najlepiej ocenianą firmą obsługująca przelewy międzynarodowe, a ich średnia ocen na portalu TrustPilot wynosi 4,8/5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *